Narzędzia do przekazywania e-mailiPrzekazywanie emaili jest ważną częścią udanej strategii marketingowej. Dzięki spójnym i odpowiednim newsletterom wysyłanym do twoich klientów, subskrybentów i leadów, możesz pozostać na szczycie świadomości, pozyskiwać klientów i wzmacniać swoją markę. Przekazywanie wiadomości e-mail pozwala Ci śledzić najnowsze trendy i najlepsze praktyki w branży, a jednocześnie mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia do wdrażania strategii, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Kiedy używasz przekierowania poczty, możesz wysyłać biuletyny na dowolny adres e-mail, w tym adres służbowy lub osobisty. Dzięki przekierowaniu możesz również wysyłać wiadomości z jednego adresu tak, jakby pochodziły z innego adresu e-mail.

Które newslettery pozwalają na przekazywanie emaili?

Istnieje wiele różnych newsletterów, które pozwalają na przekazywanie wiadomości e-mail, w tym następujące:

- Advertising Age: Advertising Age to publikacja handlowa, która obejmuje trendy, wiadomości i wydarzenia w branży reklamowej i marketingowej. Upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi informacjami o marketingu dzięki codziennemu newsletterowi od Advertising Age.

- Business Insider: Business insider oferuje wiele branżowych biuletynów dla różnych typów profesjonalistów biznesowych, w tym marketingu i reklamy. Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży dzięki codziennemu newsletterowi od Business Insider.

- CRM: CRM, co oznacza zarządzanie relacjami z klientami, koncentruje się na pomaganiu firmom w poprawie ich relacji z klientami poprzez rozwiązania napędzane technologią. Zacznij poprawiać swoje relacje z codziennym newsletterem CRM.

- Entrepreneur: Entrepreneur to blog, który oferuje wgląd i porady dla przedsiębiorców na każdym etapie posiadania firmy. Bądź zainspirowany i poinformowany dzięki codziennemu newsletterowi Entrepreneur.

- Financial Times: The Financial Times (FT) to globalna publikacja biznesowa, która obejmuje przełomowe wiadomości i analizy w sektorze finansowym. Dzięki codziennemu newsletterowi FT możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi Twojej branży.

- Marketing Land: Marketing Land to blog marketingowy, który obejmuje technologię marketingową, strategię marketingową i trendy marketingowe. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami marketingowymi dzięki codziennemu newsletterowi Marketing Land.

Jak znaleźć inne biuletyny, które umożliwiają przekazywanie wiadomości e-mail?

Jeśli chciałbyś znaleźć inne newslettery, które pozwalają na przekazywanie wiadomości, możesz użyć narzędzia takiego jak Feedly lub Feedbin. Dzięki tym narzędziom możesz subskrybować wiele kanałów RSS (gdzie wiele blogów i stron informacyjnych publikuje swoje treści), a one przekażą nowe posty do Twojej skrzynki e-mail każdego dnia. Jest to świetny sposób, aby pozostać na szczycie trendów branżowych i najlepszych praktyk, a jednocześnie mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia do wdrażania strategii, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak przekazać Feedly lub Feedbin sprawdź ten artykuł: How to Forward Emails in Feedly and Feedbin.