Projektowanie grafiki

Tworzymy projekty na zamówienie. Zajmujemy się kreacją wizualną od A do Z. Możesz nam zlecić przygotowanie zarówno pojedynczych projektów jak np. logo, wizytówka, ulotka czy plakat, jak również przygotowanie całej identyfikacji wizualnej.

Chcesz zbudować i promować spójny i rozpoznawalny wizerunek swojej firmy?

Identyfikacja wizualna (z angielskiego corporate identity) to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Najprościej rzecz ujmując, jeśli zadbasz o spójność i rozpoznawalność wszystkich elementów m.in. logotypu, kolorystyki, kroju czcionki, to masz większą szansę na to, że potencjalny klient zapamięta Twoją firmę i skorzysta z jej usług!

Podstawowym elementem identyfikacji wizualnej, nad którym trzeba popracować, często np. przy projektowaniu nowej strony internetowej, jest logotyp. Jeśli masz już logotyp i chcesz się dalej nim posługiwać, to możemy Ci zaproponować jego lifting, aby nabrał świeżego oddechu. Jeśli jednak nie posiadasz logotypu lub nie jest zbyt atrakcyjny, stworzymy dla Ciebie zupełnie nowy!

Jeśli chcesz za jednym zamachem gruntownie podejść do tematu identyfikacji wizualnej, polecamy stworzenie tzw. księgi znaku, która będzie zawierała wszystkie elementy corporate identity. Oprócz logotypu dostaniesz kompletną instrukcję w jaki sposób go stosować, otrzymasz projekty wizytówek, papieru firmowego oraz innych materiałów. Wszystkie elementy będą stanowić spójną całość, wykorzystującą jeden schemat kolorystyczny, zestaw czcionek etc. Tym samym kwestia wizerunku Twojej firmy zostanie rozwiązana kompleksowo i profesjonalnie!

Co możesz nam zlecić?
– Projekt logo z księgą znaku lub bez niej
– Projekt wizytówki firmowej i imiennej
– Projekt papieru firmowego
– Projekt pieczątki
– Projektu ulotki, folderu, plakatu, katalogu
– Projekt baneru, billboardu, rollupa, czy każdej innej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej
– Projekt znakowania/oklejania samochodu
– Projekt na koszulkę czy dowolne ubranie
– Projekt dowolnej grafiki przeznaczonej do druku i do internetu
– Projekt okładki oraz skład książki
– Projekt prezentacji multimedialnej
– Wszystkie pozostałe prace graficzne i projektowe

Zobacz nasze realizacje