Studio reklamy

Oprócz projektowania, oferujemy również wykonanie wszystkich stworzonych przez nas reklam. Możesz zamówić kompleksową usługę od A do Z w jednym miejscu i odebrać gotowy produkt.

Poligrafia
Stworzone przez nas projekty ulotek, plakatów, folderów, katalogów, wizytówek, papieru firmowego i innych materiałów drukowanych, możemy dla Ciebie wydrukować w  nakładzie i formie jaka odpowiada Twoim potrzebom. Oferujemy atrakcyjne ceny dla każdego typu druku, cyfrowego czy offsetowego. Nie musisz zajmować się tym samodzielnie, my zrobimy to za Ciebie i dostarczymy Ci gotowe materiały do promocji Twojej firmy.

Reklama zewnętrzna
Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy przeznaczone do ekspozycji na zewnątrz, np. banery, billboardy, siatki mesh, tablice reklamowe, potykacze czy szyldy. Oklejamy witryny (folia OWV), samochody (folia wylewana, folia OWV, folia ploterowa). Wykonujemy wydruki solventowe wielkoformatowe, również laminowane lub tworzymy reklamy z folii ploterowej. Korzystamy z markowych folii Oracal i Avery.

Reklama wewnętrzna
Tak samo jak w przypadku reklamy zewnętrznej, wykonujemy reklamy przy użyciu wydruków solwentowych lub folii plotowanej. Możesz zamówić u nas wszelkiego rodzaju tabliczki z nadrukiem, rollupy, naklejki na powierzchnie sklepowe, naklejki na szyby itd.

Zobacz nasze realizacje