Fotografia reklamowa

Zdjęcia reklamowe, promocyjne, do kampanii, na bilboard, reklamę, do folderu

Połową sukcesu współczesnej reklamy, a czasem nawet kluczem do niego jest odpowiednie zdjęcie. Atrakcyjny wizualnie motyw/osoba/przedmiot czy widok to pierwsza rzecz, która przyciąga nasz wzrok i pozwala na dłużej zapamiętać przekaz. Tym samym szczególną uwagę powinniśmy przykładać właśnie do fotografii reklamowe, która jest jeszcze często bagatelizowana.

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom, chętnie oferujemy wykonanie indywidualnych zdjęć, zamiast doradzać korzystanie z “gotowców”. To niewielki koszt i stosunkowo nie duże zaangażowanie z Państwa strony, a pozwala na spore korzyści w promocji Państwa firmy, marki, produktów.

Zdjęcia reklamowe to nie tylko, jak się często wydaje, bezcieniowe fotografie produktowe. To przede wszystkim zdjęcia wizerunkowe, które mają budować pozytywny odbiór reklamy, kampanii, a w większej perspektywie całej firmy. Zatem możemy wykonać sesje produktowe z modelami, sesje produktowe w ciekawych miejscach, zdjęcia zespołu pracowników, siedziby firmy, floty… Możliwości jest wiele, a zdjęcia można wykorzystać w różnych formach promocji.