FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Chcielibyśmy Wam przedstawić odpowiedzi na prawie wszystkie Wasze pytania, jeśli czegoś nie znajdziecie tutaj, chętnie Wam odpowiemy osobiście lub poprzez drogę mailową. Zatem zaczynajmy! Pytania dotyczą sesji i reportażu ślubnego.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Również możemy to zrobić za Was lub z Wami, by podzielić się wskazówkami, aby reportaż był spójny.
Wychodząc Wam na przeciw przygotowaliśmy 4 pakiety: Alfa, Beta, Gamma i Omega wszystkie różnią się ilością zdjęć. Razem z Wami ustalamy jaki pakiet jest dla Was najkorzystniejszy.
Przy wyborze zdjęć jest możliwość dokupienia dodatkowych kadrów, 20 zł za każde obrobione zdjęcie.
Dostajecie link oraz login/hasło do swojej galerii zdjęć w której łatwo i przyjemnie wybieracie swoje zdjęcia.
Oczywiście, wtedy pakiet jest wyceniany indywidualnie.
Jeśli podpisujemy umowę rok/dwa lata wcześniej niestety nie możemy Wam podać dokładnej ceny jeśli chodzi o te elementy. Ceny szybko się zmieniają i wszystkie ceny fotoksiążek/fotoalbumów/albumów tradycyjnych są podawane przy wyborze zdjęć.
Oczywiście, że tak! Żadna odległość nie jest dla nas przeszkodą.
Wymarzyliście sobie zdjęcie nad morzem/w górach/w dużym mieście itp.? Znajdziemy idealne do tego miejsce by z Wami pojechać i ją zrobić!
Od 30 do 90 dni. Wszystko zależy czy mamy bardzo dużo pracy i więcej zleceń do zrealizowania.
Niestety nie możemy tego zagwarantować. Wszystko zależy od ilości gości i przebiegu uroczystości. Fotografowane są miejsca gdzie najwięcej się dzieje, zatem jeśli wasi goście będą brali czynny udział w zabawie, to znajdą się na zdjęciach. Możecie Państwo zażyczyć sobie byśmy wykonali zdjęcia każdego stolika z gośćmi, jak i również kilku zdjęć grupowych gdzie znajdą się wszyscy goście weselni.
Mogą tylko z miejsc siedzących. Fotografowanie pary młodej przy ołtarzu/urzędniku nie jest możliwe. A co najważniejsze goście robiący zdjęcia z bliska mogą przeszkadzać w pracy oraz nieświadomie zepsuć ważne ujęcie.
Tak, oddajemy nieobrobione zdjęcia na płycie z pominięciem tych nieostrych i nieudanych kadrów.
Jeśli wszystko się odbywa na terenie Zielonej Góry oraz okolic (do 30 km) nie jest doliczany dojazd, jeśli powyżej 30 km od Zielonej Góry doliczana jest opłata według ustalonej stawki kilometrowej.
Niestety nie, każdy dzień w którym zaczynacie nową drogę życia jest najważniejszy, bez względu na to, czy jest to sobota, czy też inny dzień tygodnia.