Czytelniku! już teraz zrób listę książek, które przeczytasz tej jesieniThe Green Hand: A Novel - The Green Hand to oszałamiająca i wciągająca powieść, taka, która przeniesie czytelnika do odległego i egzotycznego świata. Jeśli kochasz czytać science fiction, jest to jedna powieść, której nie będziesz chciał przegapić. Jest to pierwsza książka w nowej serii autorstwa Idry Novey i jest to książka, która pozostawi czytelników z niecierpliwością czekających na kolejny tom. - The Mars Affair: A Novel - The Mars Affair to oszałamiająco pomysłowa i cudowna powieść, taka, która łączy science fiction z romansem. Powieść, która przeniesie czytelnika do innego świata i innego czasu, jest to powieść, która spodoba się czytelnikom, którzy chcą czegoś innego i nieoczekiwanego.

Nowe książki Mystery

The Perfect Couple - The Perfect Couple to urocza i dowcipna powieść, która sprawi, że czytelnicy będą śmiać się głośno i zakochają się w tym samym czasie. Historia przyjaźni i miłości rozkwitającej między dwoma postaciami, które nie zdają sobie sprawy ze swoich uczuć do siebie, jest to powieść, która pozostawi czytelników uśmiechniętych. - When the Stars Come Out - When the Stars Come Out to piękna historia dwojga ludzi, którzy odnajdują się i zakochują. Jeśli kochasz czytać powieści romansowe, to jest to powieść, której nie będziesz chciał przegapić. To wciągająca i wciągająca lektura, która pozostawi cię bez tchu.

Nowe tytuły Non-Fiction

The Breakdown: A novel - The Breakdown to powieść trzymająca w napięciu, taka, której nie sposób odłożyć. Jest to również powieść, której nie da się zapomnieć, powieść, która pozostaje w umyśle i w sercu długo po tym, jak ostatnia strona została odwrócona. Jest to, krótko mówiąc, powieść, która jest tak dobra jak jej tytuł. Mocna i wciągająca, ta powieść to lektura obowiązkowa dla fanów thrillerów domowych. - The Woman in the Window: A Novel - The Woman in the Window to trzymająca w napięciu i wciągająca powieść, taka, której nie sposób odłożyć. Jest to również powieść, której nie da się zapomnieć, powieść, która pozostaje w pamięci i w sercu długo po tym, jak ostatnia strona została odwrócona. Jest to, krótko mówiąc, powieść, która jest tak dobra jak jej tytuł. Mocna i przekonująca, ta powieść to lektura obowiązkowa dla fanów thrillerów psychologicznych.

Nowe książki science fiction w październiku

Code Girls: The Untold Story of the American Women Code Breakers of World War II - Code Girls: The Untold Story of the American Women Code Breakers of World War II to fascynująca prawdziwa historia, pieczołowicie zbadana i znakomicie napisana. Opowieść, która jest równie wciągająca, jak i ważna, to książka, której nie mogą przegapić czytelnicy lubiący czytać o historii i ważnych rolach, jakie kobiety odegrały w czasie II wojny światowej. - The Good Gut: Taking Control of Your Weight, Your Health, and Your Happiness - The Good Gut to książka, która spodoba się czytelnikom, którzy chcą przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem i wagą. Jest to ciekawa i wciągająca lektura, która zainteresuje każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie i szczęście.